Продукція > TRACO POWER > TEP 150-7212WI
TEP 150-7212WI
TEP 150-7212WI Traco Power
tep150wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Size / Dimension: 3.86" L x 2.07" W x 1.60" H (98.0mm x 52.6mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Size / Dimension: 3.86" L x 2.07" W x 1.60" H (98.0mm x 52.6mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEP 150-7212WI TEP 150-7212WI Виробник : TRACO Power tep150wi_datasheet-3049607.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 150W DC/DC Converter isolated, regulated in a Chassis Mount Metal Case
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TEP 150-7212WI Виробник : Traco Power tep150wi.pdf DC/DC, 150W, Вхід: 43-160 VDC, Вихід: 12V/12.5A, ізоляція 2250VDC, корпус 98x65x17 мм, -40...+75 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт