TEP 75-2411WI
TEP 75-2411WI Traco Power
tep75wicm_datasheet.pdf?t=1754002801
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 75W
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 75W, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEP 75-2411WI TEP 75-2411WI Виробник : TRACO Power tep75wi_datasheet-2320310.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole Product Type: DC/DC; Package Style: 2.3"x1.9"; Output Power (W): 75; Input Voltage: 9-36 VDC; Output 1 (Vdc): 5; Output 2 (Vdc): N/A; Output 3 (Vdc): N/A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TEP 75-2411WI TEP 75-2411WI Виробник : Traco Power tep75wi.pdf DC/DC, 75W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 5V/15A, изоляция 2250VDC, корпус 61x57.9x12.7 мм, -40...+75 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт