TEP 150-4818WI
tep150wi.pdf
Код товару: 211658
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEP 150-4818WI TEP 150-4818WI Виробник : TRACO POWER 1763564.pdf Description: TRACO POWER - TEP 150-4818WI - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Modul, 4:1, 150 W, 1 Ausgang, 48 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 18V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 35.7mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 48V
Tiefe: 98mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 65mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 2.25kV
DC-Eingangsspannung, max.: 75V
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Modul
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: TEP 150WI Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3.2A
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 150W
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TEP 150-4818WI TEP 150-4818WI Виробник : Traco Power tep150wi.pdf Description: DC/DC CONVERTER 48V 154W
Packaging: Box
Power (Watts): 154W
Size / Dimension: 3.86" L x 2.07" W x 1.60" H (98.0mm x 52.6mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 150W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 48VDC; Iout: 3.2A; 2250V
Type of converter: DC/DC
Power: 150W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 48V DC
Output current: 3.2A
Mounting: for building in
Manufacturer series: TEP 150WI
Body dimensions: 98x65x35.7mm
Efficiency: 88%
Operating temperature: -40...75°C
Switching frequency: 330kHz
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 2.25kV
Number of outputs: 1
Application: railway industry
Conform to the norm: EN 50155
на замовлення 4 шт:
TEP 150-4818WI TEP 150-4818WI Виробник : TRACO Power tep150wi_datasheet-3049607.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 150W DC/DC Converter isolated, regulated in a Chassis Mount Metal Case
на замовлення 14 шт:
TEP 150-4818WI TEP 150-4818WI Виробник : Traco Power tep150wi_datasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 48V 3.2A 150W 9-Pin
на замовлення 5 шт:
TEP 150-4818WI TEP 150-4818WI Виробник : Traco Power 0_tep150wi.pdf DC/DC, 150W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 48V/3.2A, ізоляція 2250VDC, корпус 98x65x17 мм, -40...+75 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт