Продукція > KYOCERA AVX COMPONENTS > TERMINALM123A04BPD3R0CW
TERMINALM123A04BPD3R0CW KYOCERA AVX Components
mil123.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 3pF 200V BP 0.25pF Axial 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TERMINALM123A04BPD3R0CW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TERMINALM123A04BPD3R0CW Виробник : KYOCERA AVX Components mil123.pdf Cap Ceramic 3pF 200V BP 0.25pF Axial 125°C