TESDA24VB30P2CX RFG
TESDA24VB30P2CX RFG Taiwan Semiconductor
tesda24vb30p2cx_a2403.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 24V 3-Pin SOT-23 Automotive AEC-Q101
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 719
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOT-23, 24V, 210W, 30PF, ESD PRO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 24.5pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 24.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V, Power - Peak Pulse: 210W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TESDA24VB30P2CX RFG TESDA24VB30P2CX RFG Виробник : Taiwan Semiconductor tesda24vb30p2cx_a2403.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 24V 3-Pin SOT-23 Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 473
TESDA24VB30P2CX RFG TESDA24VB30P2CX RFG Виробник : Taiwan Semiconductor TESDA24VB30P2CX_A2403.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V, 210W, 30pF, ESD Protection
Мінімальне замовлення: 10
TESDA24VB30P2CX RFG TESDA24VB30P2CX RFG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TESDA24VB30P2CX_A2403.pdf Description: SOT-23, 24V, 210W, 30PF, ESD PRO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 24.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 24.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V
Power - Peak Pulse: 210W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 9
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: CAN
Bidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 210W