TESDE12V
TESDE12V Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 0503, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0503 (1308 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: 0503
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V
Power - Peak Pulse: 25W
Power Line Protection: No
Написати відгук
Description: 0503, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0503 (1308 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: 0503, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V, Power - Peak Pulse: 25W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції TESDE12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TESDE12V TESDE12V Виробник : Taiwan Semiconductor TESDE5V0%20SERIES_G1601-1140435.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes ESD protection 12v 100mW