TESDE24V
TESDE24V Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 0503, 24V, 47W, 10PF, ESD PROTEC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0503 (1308 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: 0503
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 25V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 47V
Power - Peak Pulse: 47W
Написати відгук
Description: 0503, 24V, 47W, 10PF, ESD PROTEC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0503 (1308 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: 0503, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 25V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 47V, Power - Peak Pulse: 47W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції TESDE24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TESDE24V TESDE24V Виробник : Taiwan Semiconductor TESDE5V0%20SERIES_G1601-1140435.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes ESD protection 24v 100mW