TESDH3V3B02P4Q2 RIG
TESDH3V3B02P4Q2 RIG Taiwan Semiconductor Corporation
TESDH3V3B02P4Q2_A2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 3.3VWM 6VC DFN251010
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: HDMI, USB
Capacitance @ Frequency: 0.21pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: DFN2510-10
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 6V
Power - Peak Pulse: 33W
Power Line Protection: Yes
Part Status: Active
на замовлення 1693 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 3.3VWM 6VC DFN251010, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: HDMI, USB, Capacitance @ Frequency: 0.21pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: DFN2510-10, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 6V, Power - Peak Pulse: 33W, Power Line Protection: Yes, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TESDH3V3B02P4Q2 RIG TESDH3V3B02P4Q2 RIG Виробник : Taiwan Semiconductor TESDH3V3B02P4Q2_A2203.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.3V, 33W, 0.21pF, ESD Protection Diode & Array
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Applications: HDMI, USB
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 9V
Power - Peak Pulse: 33W