TESDL5V0B45P1M3 Taiwan Semiconductor Corporation
TESDL5V0B45P1M3_A2110.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SOD-323, 5V, 130W, 45PF, ESD PRO
на замовлення 2860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
SOD-323, 5V, 130W, 45pF, ESD Protection Diode & Array.
Інші пропозиції TESDL5V0B45P1M3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TESDL5V0B45P1M3 Виробник : Taiwan Semiconductor TESDL5V0B45P1M3_A2110.pdf SOD-323, 5V, 130W, 45pF, ESD Protection Diode & Array
товару немає в наявності
TESDL5V0B45P1M3 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TESDL5V0B45P1M3_A2110.pdf Description: SOD-323, 5V, 130W, 45PF, ESD PRO