TF3C105K050C2700
TF3C105K050C2700 Vishay / Sprague
tf3-101762.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 50volts 10% C cs ESR 2.7 Molded
на замовлення 638 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3C105K050C2700 Виробник : Vishay Sprague tf3.pdf Description: CAP TANT 1UF 50V 10% 2413