Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3C106K016C0600
TF3C106K016C0600 Vishay Sprague
tf3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 16V 10% 2413
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16volts 10% C cs ESR 0.6 Molded.
Інші пропозиції TF3C106K016C0600
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3C106K016C0600 TF3C106K016C0600 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16volts 10% C cs ESR 0.6 Molded