Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3C226K016C1000
TF3C226K016C1000 Vishay Sprague
tf3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 16V 10% 2413
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16volts 10% C case ESR 1 Molded.
Інші пропозиції TF3C226K016C1000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3C226K016C1000 TF3C226K016C1000 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16volts 10% C case ESR 1 Molded