Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3D336K020C0350
TF3D336K020C0350
TF3D336K020C0350 Vishay Sprague
TF3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 33UF 10% 20V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 20 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 20V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Fail Safe with Built-in Fuse, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3D336K020C0350 TF3D336K020C0350 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 20volts 10% D cs ESR 0.35 Molded