Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3D685K050C0900
TF3D685K050C0900
TF3D685K050C0900 Vishay Sprague
tf3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 50volts 10% D cs ESR 0.9 Molded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3D685K050C0900 TF3D685K050C0900 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 50volts 10% D cs ESR 0.9 Molded