Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3E106K035C0500
TF3E106K035C0500
TF3E106K035C0500 Vishay Sprague
TF3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Fail Safe with Built-in Fuse, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3E106K035C0500 TF3E106K035C0500 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 35volts 10% E cs ESR 0.5 Molded