Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3E156K035C0900
TF3E156K035C0900
TF3E156K035C0900 Vishay Sprague
tf3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 35volts 10% E cs ESR 0.9 Molded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3E156K035C0900 TF3E156K035C0900 Виробник : Vishay Sprague tf3.pdf Description: CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
товару немає в наявності
TF3E156K035C0900 TF3E156K035C0900 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 35volts 10% E cs ESR 0.9 Molded