Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3E227K010C0500
TF3E227K010C0500
TF3E227K010C0500 Vishay Sprague
tf3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 10volts 10% E cs ESR 0.5 Molded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3E227K010C0500 TF3E227K010C0500 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 10volts 10% E cs ESR 0.5 Molded