Продукція > VISHAY SPRAGUE > TF3E686K010C0350
TF3E686K010C0350
TF3E686K010C0350 Vishay Sprague
tf3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 68UF 10V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10volts 10% E cs ESR 0.35 Molded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF3E686K010C0350 TF3E686K010C0350 Виробник : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10volts 10% E cs ESR 0.35 Molded