TFA0402R2202J-T10
TFA0402R2202J-T10 Thin Film Technology Corp.
TFA-Series-TFT-DMS-341-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 22000 OHM 5% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Resistance: 22 kOhms
на замовлення 90000 шт:
Написати відгук
Description: RES 22000 OHM 5% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Resistance: 22 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFA0402R2202J-T10 TFA0402R2202J-T10 Виробник : Thin Film Technology Corp. TFA-Series-TFT-DMS-341-1.pdf Description: RES 22000 OHM 5% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 22 kOhms