Продукція > OMEGA > TFAL-010-50
TFAL-010-50
TFAL-010-50 OMEGA
TFIR_CH_CI_CC_CY_AL.pdf
Виробник: OMEGA
tariffCode: 85444993
productTraceability: No
Leiterquerschnitt CSA: -
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Thermoelementdraht: K
Länge - imperial: 50
hazardous: false
Länge - metrisch: 15.24
Drahtdurchmesser: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: Massivdraht
Produktpalette: Produktreihe TF
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TFAL-010-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Spool
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 30 AWG
Jacket (Insulation) Material: Perfluoroalkoxy (PFA)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 260°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0030" (0.076mm)