TFAS1206WJUMPF-T5
TFAS1206WJUMPF-T5 Thin Film Technology Corp.
TFT-GEN-011-002-TFAS-Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.063" W (3.05mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: 7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free)
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 0 Ohms
на замовлення 1822 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0 OHM 1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.063" W (3.05mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: 7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free), Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 0 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFAS1206WJUMPF-T5 TFAS1206WJUMPF-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. TFT-GEN-011-002-TFAS-Series.pdf Description: RES 0 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 0 Ohms