Продукція > OHMITE > TFBR300 47R K F
TFBR300 47R K F
TFBR300 47R K F Ohmite
acl_tfbr.pdf
Виробник: Ohmite
Planar Resistors - Chassis Mount 47 OHM 10% 300PPM
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFBR30047RKF TFBR30047RKF Виробник : ARCOL / Ohmite TFBR-3-13.25-1365727.pdf Planar Resistors - Chassis Mount 47 ohm 10% 1000V