TFHP2512D-100RBT4
TFHP2512D-100RBT4 TT ELECTRONICS / WELWYN
3751984.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - TFHP2512D-100RBT4 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 0.1%, 6 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 6W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: THFP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 12108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - TFHP2512D-100RBT4 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 0.1%, 6 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 6W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: THFP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.1mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFHP2512D-100RBT4 TFHP2512D-100RBT4 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3751984.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - TFHP2512D-100RBT4 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 0.1%, 6 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 6W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: THFP Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 3.1mm