Продукція > TDK CORPORATION > TFM252012ALMA1R5MTAA
TFM252012ALMA1R5MTAA
TFM252012ALMA1R5MTAA TDK Corporation
inductor_automotive_power_tfm252012alma_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 3.1A 60 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3.1A 60 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFM252012ALMA1R5MTAA TFM252012ALMA1R5MTAA Виробник : TDK inductor_automotive_power_tfm252012alma_en.pdf Inductor Power Shielded Thin Film 1.5uH 20% 1MHz Metal 3.1A 0.06Ohm DCR 1008 Automotive T/R
Кількість Ціна
TFM252012ALMA1R5MTAA TFM252012ALMA1R5MTAA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_tfm252012alma_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.1A 60 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 310
Мінімальне замовлення: 299
TFM252012ALMA1R5MTAA TFM252012ALMA1R5MTAA Виробник : TDK inductor_automotive_power_tfm252012alma_en.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 52mOhms 3.3A AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 8