Продукція > VISHAY / DALE > TFPT0603L2700FV
TFPT0603L2700FV Vishay / Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay / Dale
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors TFPT06032701%E52E3
на замовлення 1484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 270OHM 1% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0603, Grade: Automotive, Resistance @ 25°C: 270 Ohms, Power - Max: 75 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції TFPT0603L2700FV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0603L2700FV TFPT0603L2700FV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 270OHM 1% 0603
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0603
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 270 Ohms
Power - Max: 75 mW