Продукція > VISHAY DALE > TFPT0603L3900FV
TFPT0603L3900FV
TFPT0603L3900FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 390OHM 1% 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0603
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 390 Ohms
Power - Max: 75 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 359 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 390OHM 1% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0603, Grade: Automotive, Resistance @ 25°C: 390 Ohms, Power - Max: 75 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0603L3900FV TFPT0603L3900FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 390ohms 1% Linear
на замовлення 1611 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TFPT0603L3900FV TFPT0603L3900FV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 390OHM 1% 0603
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0603
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 390 Ohms
Power - Max: 75 mW