Продукція > VISHAY DALE > TFPT0603L8200FV
TFPT0603L8200FV
TFPT0603L8200FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 820OHM 1% 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0603
Resistance @ 25°C: 820 Ohms
Power - Max: 75 mW
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 820OHM 1% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0603, Resistance @ 25°C: 820 Ohms, Power - Max: 75 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0603L8200FV TFPT0603L8200FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 820ohms 1% Linear
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TFPT0603L8200FV TFPT0603L8200FV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 820OHM 1% 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0603
Resistance @ 25°C: 820 Ohms
Power - Max: 75 mW