Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L1001FV
TFPT0805L1001FV
TFPT0805L1001FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 1KOHM 1% 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
Power - Max: 100 mW
на замовлення 13000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TFPT0805L1001FV - PTC THERMISTOR, 1K, 0805, tariffCode: 85334090, Schalttemperatur, min.: -, Durchmesser des PTC-Thermistors: -, rohsCompliant: Y-EX, Thermistor: Chip, Haltestrom, max.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 40V, Qualifikation: AEC-Q200, Widerstand (25°C): 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Auslösestrom: -, Produktpalette: TFPT Series, Schalttemperatur, max.: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ± 1%, Betriebstemperatur, max.: 150°C, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L1001FV TFPT0805L1001FV Виробник : VISHAY VISH-S-A0025089979-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - TFPT0805L1001FV - PTC-Thermistor, 1 kOhm, SMD, 40V DC, -1% bis +1%, Baureihe TFPT
tariffCode: 85332100
Schalttemperatur, min.: -
Thermistormontage: Oberflächenmontage
Durchmesser des PTC-Thermistors: -
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: PTC
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 40V
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
euEccn: NLR
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: No
Widerstandstoleranz (25°C): ±1%
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 751 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
TFPT0805L1001FV TFPT0805L1001FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 1Kohms 1% Linear
Мінімальне замовлення: 5
TFPT0805L1001FV TFPT0805L1001FV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 1KOHM 1% 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
Power - Max: 100 mW
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85332100
Schalttemperatur, min.: -
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: PTC
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 40V
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 1kohm
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: No
на замовлення 751 шт:
Мінімальне замовлення: 10
Thermistor: Chip
Betriebsspannung, max.: 40V
Widerstand (25°C): 1kohm
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Produktpalette: TFPT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code