Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L1800FV
TFPT0805L1800FV
TFPT0805L1800FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 180OHM 1% 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 180 Ohms
Power - Max: 100 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 180OHM 1% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0805, Grade: Automotive, Resistance @ 25°C: 180 Ohms, Power - Max: 100 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L1800FV TFPT0805L1800FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 180ohms 1% Linear
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TFPT0805L1800FV TFPT0805L1800FV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 180OHM 1% 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 180 Ohms
Power - Max: 100 mW