Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L2700FV
TFPT0805L2700FV
TFPT0805L2700FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 270OHM 1% 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 270 Ohms
Power - Max: 100 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 270OHM 1% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0805, Grade: Automotive, Resistance @ 25°C: 270 Ohms, Power - Max: 100 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L2700FV TFPT0805L2700FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 270ohms 1%