Продукція > VISHAY > TFPT0805L3301FV
TFPT0805L3301FV
TFPT0805L3301FV VISHAY
VISH-S-A0025089979-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - TFPT0805L3301FV - PTC-Thermistor, 3.3 kOhm, 40V, -55°C bis 150°C, SMD, 0805 [Metrisch 2012], Produktreihe TFPT0805
tariffCode: 85334010
Schalttemperatur, min.: -
Thermistormontage: Oberflächenmontage
Durchmesser des PTC-Thermistors: -
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: PTC
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 40V
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 3.3kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
euEccn: NLR
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT0805
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: No
Widerstandstoleranz (25°C): ±1%
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TFPT0805L3301FV - PTC-Thermistor, 3.3 kOhm, 40V, -55°C bis 150°C, SMD, 0805 [Metrisch 2012], Produktreihe TFPT0805, tariffCode: 85334010, Schalttemperatur, min.: -, Thermistormontage: Oberflächenmontage, Durchmesser des PTC-Thermistors: -, rohsCompliant: Y-EX, Thermistor: PTC, Haltestrom, max.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 40V, Qualifikation: AEC-Q200, Widerstand (25°C): 3.3kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020), Auslösestrom: -, Produktpalette: TFPT0805, Schalttemperatur, max.: -, productTraceability: No, Widerstandstoleranz (25°C): ±1%, Betriebstemperatur, max.: 150°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 100 mW
на замовлення 483 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TFPT0805L3301FV TFPT0805L3301FV Виробник : VISHAY VISH-S-A0025089979-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - TFPT0805L3301FV - PTC-Thermistor, 3.3 kOhm, 40V, -55°C bis 150°C, SMD, 0805 [Metrisch 2012], Produktreihe TFPT0805
tariffCode: 85334010
Schalttemperatur, min.: -
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: PTC
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 40V
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 3.3kohm
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT0805
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: No
на замовлення 126 шт:
Мінімальне замовлення: 10
TFPT0805L3301FV TFPT0805L3301FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 3.3Kohms 1% Linear
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 100 mW