Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L3301JM
TFPT0805L3301JM
TFPT0805L3301JM Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 3.3KOHM 5% 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 100 mW
на замовлення 3374 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 3.3KOHM 5% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±5%, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms, Power - Max: 100 mW.
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±5%
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
TFPT0805L3301JM TFPT0805L3301JM Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 3.3Kohms 5% Linear