Продукція > VISHAY / DALE > TFPT0805L4700FV
TFPT0805L4700FV
TFPT0805L4700FV Vishay / Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay / Dale
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 470 OHM 1%
на замовлення 1845 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 470OHM 1% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 470 Ohms, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L4700FV TFPT0805L4700FV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 470OHM 1% 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
Power - Max: 100 mW
на замовлення 520 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
Power - Max: 100 mW