Продукція > VISHAY > TFPT0805L4701FV
TFPT0805L4701FV
TFPT0805L4701FV VISHAY
VISH-S-A0025089979-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - TFPT0805L4701FV - PTC-Thermistor, 4.7 kOhm, SMD, 40V DC, -1% bis +1%, Baureihe TFPT
tariffCode: 85334010
Schalttemperatur, min.: -
Thermistormontage: Oberflächenmontage
Durchmesser des PTC-Thermistors: -
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: PTC
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 40V
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Widerstand (25°C): 4.7kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
euEccn: NLR
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT Series
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: No
Widerstandstoleranz (25°C): ±1%
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 20926 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TFPT0805L4701FV - PTC-Thermistor, 4.7 kOhm, SMD, 40V DC, -1% bis +1%, Baureihe TFPT, tariffCode: 85334010, Schalttemperatur, min.: -, Thermistormontage: Oberflächenmontage, Durchmesser des PTC-Thermistors: -, rohsCompliant: Y-EX, Thermistor: PTC, Haltestrom, max.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 40V, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Widerstand (25°C): 4.7kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, Auslösestrom: -, Produktpalette: TFPT Series, Schalttemperatur, max.: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±1%, Betriebstemperatur, max.: 150°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L4701FV TFPT0805L4701FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 4.7Kohms 1% Linear
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TFPT0805L4701FV TFPT0805L4701FV Виробник : VISHAY VISH-S-A0025089979-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - TFPT0805L4701FV - PTC-Thermistor, 4.7 kOhm, SMD, 40V DC, -1% bis +1%, Baureihe TFPT
tariffCode: 85334010
Schalttemperatur, min.: -
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: PTC
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 40V
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
Widerstand (25°C): 4.7kohm
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT Series
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 4.7 kOhms
Power - Max: 100 mW
на замовлення 611 шт:
Мінімальне замовлення: 4
TFPT0805L4701FV TFPT0805L4701FV Виробник : Vishay tfpt.pdf Thermistor PTC 4.7K Ohm 1% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 4.7 kOhms
Power - Max: 100 mW