Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L1002JV
TFPT1206L1002JV
TFPT1206L1002JV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 10KOHM 5% 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
Power - Max: 125 mW
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TFPT1206L1002JV - PTC-Thermistor, 10 kOhm, AEC-Q200, 50V, SMD, Produktreihe TFPT, tariffCode: 85334090, Schalttemperatur, min.: -, Durchmesser des PTC-Thermistors: -, rohsCompliant: YES, Thermistor: Chip, Haltestrom, max.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 50V, Qualifikation: AEC-Q200, Widerstand (25°C): 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, SVHC: 0, Auslösestrom: -, Produktpalette: TFPT, Schalttemperatur, max.: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±5%, Betriebstemperatur, max.: 150°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT1206L1002JV TFPT1206L1002JV Виробник : VISHAY 3356554.pdf Description: VISHAY - TFPT1206L1002JV - PTC-Thermistor, 10 kOhm, AEC-Q200, 50V, SMD, Produktreihe TFPT
tariffCode: 85334090
Schalttemperatur, min.: -
Durchmesser des PTC-Thermistors: -
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
Haltestrom, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 50V
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 10kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
euEccn: NLR
SVHC: 0
Auslösestrom: -
Produktpalette: TFPT
Schalttemperatur, max.: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Widerstandstoleranz (25°C): ±5%
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
TFPT1206L1002JV TFPT1206L1002JV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 10Kohms 5% Linear
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
Power - Max: 125 mW