Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L4701FM
TFPT1206L4701FM
TFPT1206L4701FM Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 4.7KOHM 1% 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Resistance @ 25°C: 4.7 kOhms
Power - Max: 125 mW
на замовлення 3912 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 4.7KOHM 1% 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 1206, Resistance @ 25°C: 4.7 kOhms, Power - Max: 125 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT1206L4701FM TFPT1206L4701FM Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 4.7Kohms 1% Linear
на замовлення 371 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TFPT1206L4701FM TFPT1206L4701FM Виробник : Vishay tfpt.pdf Thermistor PTC 4.7K Ohm 1% 2-Pin 1206 Surface Mount Solder Pad T/R Automotive
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Resistance @ 25°C: 4.7 kOhms
Power - Max: 125 mW