Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L6801FV
TFPT1206L6801FV
TFPT1206L6801FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 6.8KOHM 1% 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 6.8 kOhms
Power - Max: 125 mW
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 6.8KOHM 1% 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 1206, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 6.8 kOhms, Power - Max: 125 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT1206L6801FV TFPT1206L6801FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 6.8Kohms 1%
на замовлення 683 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 6.8 kOhms
Power - Max: 125 mW