Продукція > VISHAY / DALE > TFPTL10L8200FL2B
TFPTL10L8200FL2B
TFPTL10L8200FL2B Vishay / Dale
tfptl.pdf
Виробник: Vishay / Dale
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 820Rohms 1% Linear
на замовлення 832 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 820OHM 1% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Resistance @ 25°C: 820 Ohms, Power - Max: 75 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPTL10L8200FL2B TFPTL10L8200FL2B Виробник : Vishay Dale tfptl.pdf Description: SENSOR PTC 820OHM 1% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Resistance @ 25°C: 820 Ohms
Power - Max: 75 mW