Продукція > VISHAY DALE > TFPTL15L3300FL2B
TFPTL15L3300FL2B
TFPTL15L3300FL2B Vishay Dale
tfptl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 330OHM 1% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Resistance @ 25°C: 330 Ohms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 330OHM 1% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Resistance @ 25°C: 330 Ohms, Power - Max: 100 mW.