Продукція > LITTELFUSE > TFR0201BHA3902KR
TFR0201BHA3902KR
TFR0201BHA3902KR Littelfuse
Littelfuse_06-10-2024_Thin Film Resistors_TFR_Datasheet_v1.2_preliminary.pdf
Виробник: Littelfuse
Thin Film Resistors - SMD TFR 0201 25ppm 0.05W 39k Ohm 0.1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук