TG-04S.F160.36
TG-04S.F160.36 Davies Molding, LLC
TG_Series_Front.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: SW E-STOP TWIST RESET 100MA 42V
Packaging: Tray
Features: Control Box Enclosure, With Pushbutton Switch
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPST-NC + SPDT
Switch Function: On-Off, On-Mom
Termination Style: Connector
Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 42 V
Voltage Rating - DC: 42 V
Reset Operation: Twist
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SW E-STOP TWIST RESET 100MA 42V, Packaging: Tray, Features: Control Box Enclosure, With Pushbutton Switch, Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: DPST-NC + SPDT, Switch Function: On-Off, On-Mom, Termination Style: Connector, Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 42 V, Voltage Rating - DC: 42 V, Reset Operation: Twist.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TG-04S.F160.36 TG-04S.F160.36 Виробник : DAVIES MOLDING TG_Series_Front.pdf Description: DAVIES MOLDING - TG-04S.F160.36 - HANDLE W/ PB/ E-STOP SWITCH, SS, 160MM
tariffCode: 72224090
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: -
euEccn: NLR
Griffmaterial: Stainless Steel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 160mm