TG-05S.F190.36
TG-05S.F190.36 DAVIES MOLDING
TG_Series_Front.pdf
Виробник: DAVIES MOLDING
Description: DAVIES MOLDING - TG-05S.F190.36 - HANDLE W/ PB/ E-STOP SWITCH, SS, 190MM
tariffCode: 72224090
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: -
euEccn: NLR
Griffmaterial: Stainless Steel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 190mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: TG Series
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH HOUSING STAINLESS STEEL, Packaging: Tray, Features: Control Box Enclosure, With Pushbutton Switch, Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: DPST-NC + SPDT + SPST-NO, Switch Function: On-Off, On-Mom, Off-Mom, Termination Style: Connector, Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 42 V, Voltage Rating - DC: 42 V, Reset Operation: Twist.
Інші пропозиції TG-05S.F190.36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Features: Control Box Enclosure, With Pushbutton Switch
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPST-NC + SPDT + SPST-NO
Switch Function: On-Off, On-Mom, Off-Mom
Termination Style: Connector
Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 42 V
Voltage Rating - DC: 42 V