TG-20S.F120.36
TG-20S.F120.36 Davies Molding, LLC
TG_Series_Front.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: SWITCH HOUSING STAINLESS STEEL
Packaging: Tray
Features: Control Box Enclosure
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPST-NC
Switch Function: On-Off
Termination Style: Connector
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 42 V
Voltage Rating - DC: 42 V
Reset Operation: Twist
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DAVIES MOLDING - TG-20S.F120.36 - HANDLE W/ E-STOP SWITCH, SS, 120MM, tariffCode: 72224090, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: -, euEccn: NLR, Griffmaterial: Stainless Steel, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Mittenabstand Montagelöcher: 120mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: TG Series, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TG-20S.F120.36 TG-20S.F120.36 Виробник : DAVIES MOLDING TG_Series_Front.pdf Description: DAVIES MOLDING - TG-20S.F120.36 - HANDLE W/ E-STOP SWITCH, SS, 120MM
tariffCode: 72224090
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: -
euEccn: NLR
Griffmaterial: Stainless Steel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Mittenabstand Montagelöcher: 120mm