TG.10R.A.0113
TG.10R.A.0113 Taoglas Limited
TG.10R.A.0113.pdf
Виробник: Taoglas Limited
Description: RF ANT 750MHZ/892MHZ WHIP TILT
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 700MHz ~ 800MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: CDMA, GPS, GSM, LTE, UMTS, WLAN
Gain: -0.5dBi, -0.5dBi, -0.5dBi, 2dBi, 3dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 6.614" (168.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 750MHz, 892MHz, 1.575GHz, 1.9GHz, 2.4GHz
RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 750MHZ/892MHZ WHIP TILT, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 700MHz ~ 800MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: CDMA, GPS, GSM, LTE, UMTS, WLAN, Gain: -0.5dBi, -0.5dBi, -0.5dBi, 2dBi, 3dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 6.614" (168.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 750MHz, 892MHz, 1.575GHz, 1.9GHz, 2.4GHz, RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TG.10R.A.0113 TG.10R.A.0113 Виробник : Taoglas TG.10R.A.0113.pdf Antennas Triton TG.10R 4G/3G/2G Terminal Antenna with 10kOhm diagnostic Resistor
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TG.10R.A.0113 TG.10R.A.0113 Виробник : TAOGLAS TG.10R.A.0113.pdf Description: TAOGLAS - TG.10R.A.0113 - HF-Antenne, 700MHz bis 2.5GHz, Cellular/4G/3G/2G, linear, 3dBi, Montage mittels SMA-Steckverbinder
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Antenne: Mobilfunk / 4G / 3G / 2G
Verstärkung: 3dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: -
Frequenz, min.: 700MHz
Antennenmontage: SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 2.5GHz