Продукція > HALO > TG04-1006N1RL
TG04-1006N1RL HALO
smd10baset.pdf
Виробник: HALO
TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 40 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10BASE-T 1C:1C 16P SMD, Packaging: Tube, Inductance: 100µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm).
Інші пропозиції TG04-1006N1RL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Inductance: 100µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)