TG22-3506NDRL
TG22-3506NDRL HALO Electronics
Halo_07212016_TG22.PDF
Виробник: HALO Electronics
Audio Transformers / Signal Transformers 10/100BASETX SMD 16P 1Port Choke
на замовлення 314 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10/100 1C:1C 16P SMD, Packaging: Tube, Inductance: 350µH, Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10/100 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm).
Інші пропозиції TG22-3506NDRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TG22-3506NDRL Виробник : HALO Halo-TG110-S045NDRL-datasheet.pdf TG22-3506NDRL TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 20 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10/100 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm)