Продукція > HALO > TG22-3506NDRLTR
TG22-3506NDRLTR HALO
TG223506ND.pdf
Виробник: HALO
TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 300 шт
Написати відгук
Description: ISO MOD 10/100 1C:1C 16P SMD T/R, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10/100 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm).
Інші пропозиції TG22-3506NDRLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10/100 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm)