Продукція > HALO > TG22-3506NLRL
TG22-3506NLRL HALO
Halo-TG110-S045NDRL-datasheet.pdf
Виробник: HALO
TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 20 шт
Написати відгук
Description: ISO MOD 10/100 1C:1C 16P SMD, Packaging: Tube, Inductance: 350µH, Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10/100 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm).
Інші пропозиції TG22-3506NLRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10/100 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)