Продукція > HALO > TG22-3506NLRLTR
TG22-3506NLRLTR HALO
Halo-TG110-S045NDRL-datasheet.pdf
Виробник: HALO
SMD TRANSFORMER TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 500 шт
Написати відгук
Description: ISO MOD 10/100 1C:1C 16P SMD T/R, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10/100 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm).
Інші пропозиції TG22-3506NLRLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 1.000" L x 0.370" W (25.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10/100 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)