TG41-2006NRL
TG41-2006NRL HALO Electronics
smd10baset.pdf
Виробник: HALO Electronics
Audio Transformers / Signal Transformers 10BASE-T SMD 1-Port w/CMR Choke 1:2.5
на замовлення 426 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10BASE-T 1C:2.5C X-TEMP, Packaging: Tube, Inductance: 200µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 10 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2.5CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm).
Інші пропозиції TG41-2006NRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TG41-2006NRL Виробник : HALO smd10baset.pdf DUAL ISOMOD CMC LAN TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 40 шт
товару немає в наявності
TG41-2006NRL Виробник : Halo smd10baset.pdf Група товару: Трансформатори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Inductance: 200µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2.5CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)